Przejdź do treści
Home » Cennik » Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej

UWAGA! Usługi czyszczenia tapicerek samochodowych wykonujemy na posesji klienta. Nie wykonujemy usług stacjonarnych. Usługi wykonujemy od marca do października, pod warunkiem, że temperatura powierza przekracza +10st.C. Jest to niezbędne do prawidłowego schnięcia tapicerki samochodowej. Do wykonania usługi niezbędny jest dostęp do prądu i ciepłej wody.

Cennik czyszczenia tapicerki samochodowej:

Fotelik samochodowy50 zł
Fotele + kanapa ( samochody 2- 5 os. )200 zł
Fotele + kanapa ( samochody 6 – 9 os.)250 zł
Podłoga ( samochody 2- 5 os. )50 zł
Podłoga ( samochody 6 – 9 os.)100 zł
Podsufitka ( samochody 2- 5 os. )70 zł
Podsufitka ( samochody 6 – 9 os.)100 zł
Bagażnik80 zł
Czyszczenie kokpitu, plastików150 zł
Fotele + kanapa ( samochody 2- 5 os. ) + Podłoga + Bagażnik + Czyszczenie kokpitu, plastików480 zł 400 zł
Fotele + kanapa ( samochody 6- 9 os. ) + Podłoga + Bagażnik + Czyszczenie kokpitu, plastików580 zł 480 zł

Przeczytaj więcej o: mobilnym czyszczeniu tapicerki samochodowej

Pragniesz odświeżyć wnętrze swojego samochodu, ale brak Ci czasu na podróżowanie do myjni? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dlatego nasza firma oferuje usługi czyszczenia tapicerki samochodowej bez wychodzenia z posesji klienta. Po pierwsze, dzięki naszym doświadczonym specjalistom i profesjonalnemu wyposażeniu, możemy przyjechać prosto pod Twoje drzwi i odświeżyć tapicerkę Twojego pojazdu na miejscu.

Niezależnie od tego, czy masz dość plam i zabrudzeń na siedzeniach, czy chcesz przywrócić swojemu samochodowi blask, na który zasługuje, możesz polegać na naszej usłudze. Działamy sprawnie, skutecznie i z dbałością o każdy detal, aby zapewnić Ci najlepsze efekty.

Nie trać więcej czasu na poszukiwanie dogodnej myjni samochodowej – skontaktuj się z nami, a my przyjedziemy do Ciebie, aby sprawić, że wnętrze Twojego pojazdu będzie wyglądało jak nowe. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się czystością bez wychodzenia z domu!