Przejdź do treści

Rezerwuj wizytę:

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności

  Zadzwoń:

  6 dni w tygodniu
  PN – SOB: 7:00 – 19:00

  Czyszczenie tapicerki, pranie dywanów lub wykładzin

  Chcesz zamówić czyszczenie tapicerki? Nic prostszego. Zadzwoń lub złóż rezerwację online.

  Czas, by Twoje meble znów błyszczały jak nowe. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie! Nasza firma to prawdziwi eksperci w dziedzinie prania tapicerki. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możesz być pewien, że Twój ulubiony fotel i sofa odzyskają swój dawny blask. W naszej pracy nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – radzimy sobie z najtrudniejszymi plamami i najbardziej opornymi zabrudzeniami. Jeśli chcesz cieszyć się świeżością, nie czekaj dłużej na odświeżenie swojego wnętrza – skontaktuj się z nami już teraz!

  Jeśli chcesz, Twoje meble będą zachwycać gości i cieszyć Twoje oczy jeszcze przez wiele lat. Daj swoim ulubionym meblom drugie życie – dlatego, skontaktuj się z nami już dziś i umów się na profesjonalne czyszczenie tapicerki. Dlatego, nie czekaj, przekonaj się, jak niesamowite efekty możemy osiągnąć dla Ciebie i Twojego wnętrza.

  Sprawdź: Najczęściej zadawane pytania

  Czyszczenie tapicerki:

  Jeśli mieszkasz w tych miejscowościach: Gdańsk Gdynia Rumia Reda Wejherowo Lębork Łeba Słupsk Trójmiasto Szemud Linia Luzino Bolszewo Łęczyce Bożepole Wicko Cewice Sierakowice Kębłowo Potęgowo Strzepcz Szemud Jastrżebia Góra Kartuzy Żukowo, to skorzystaj z naszych usług.

  SzuruSzuru.pl – Pranie Tapicerki, Czyszczenie Wykładzin i Dywanów – Lębork Gdynia Gdańsk Rumia Wejherowo Łeba Słupsk
  NIP: 588 232 14 00