Przejdź do treści
Home » Blog » Profesjonalne czyszczenie foteli samochodowych

Profesjonalne czyszczenie foteli samochodowych

Pranie fotela metodą ekstrakcyjną

Metoda ekstrakcji to najlepszy sposób na umycie fotela.

Do usuwania plam z wnętrza samochodu najlepiej stosować mycie ekstrakcyjne. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na odświeżenie foteli i dywaników. Polega na użyciu chemikaliów do rozpuszczenia brudu, a następnie spłukaniu go z powierzchni za pomocą odkurzacza szorującego. Używamy tej metody prania do usuwania plam z foteli samochodowych lub dywanów.

Ekstrakcja to najlepszy i najszybszy sposób na usunięcie zabrudzeń z dywanów, foteli czy sof. Jest całkowicie bezpieczny dla materiału, nie uszkodzi konstrukcji polaru i usunie nawet najtrudniejsze plamy. Czyszczenie z ekstrakcją polega na dokładnym oczyszczeniu zabrudzonych powierzchni za pomocą dysz natryskowych i ssących.

Podobnie jak w przypadku czyszczenia dywanów, metody ekstrakcji sprawdzają się przy czyszczeniu tapicerki, w tym mebli i samochodów. Polecamy tę metodę, aby przywrócić świeży wygląd tkaninom meblowym i motoryzacyjnym.

Mycie fotela to strata czasu i wody?

Czyszczenie dywanów komercyjnymi środkami do czyszczenia dywanów może być stratą czasu i pieniędzy. Zalecamy czyszczenie dywanu na mokro i na sucho. Czyszczenie na sucho może odświeżyć powierzchnię, a czyszczenie na mokro dywanów to świetny sposób na usunięcie plam i uporczywego brudu.

Zwykły cennik czyszczenia wnętrza samochodu nie powinien być dużym obciążeniem dla naszych portfeli. Średnia cena myjni do małego i średniego auta to 150-300 zł, natomiast cena myjki do auta dużego lub 7-osobowego może wzrosnąć o ponad 100-200 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *