Przejdź do treści
Home » Blog » Pranie Tapicerki Luzino i okolice

Pranie Tapicerki Luzino i okolice

Wykonujemy usługi:

✅ Głębokie czyszczenie tapicerki

✅ Pranie punktowe sof, foteli i kanap

✅ Czyszczenie tapicerki samochodowej

✅ Czyszczenie dywanów

✅ oczyszczanie dywanów metodą karchera

Pranie Tapicerki Luzino Bolszewo

Na czym polega pranie tapicerki meblowej?

Pranie tapicerki meblowej metodą ekstrakcyjną polega na rozpylaniu nad czyszczoną tkaniną działającą i środek czyszczącego, a następnie odessaniu.

Brud oraz są w ten sposób rozpuszczane i usuwane. Ta metoda czyści dogłębnie materiał, nie wpływa na przemoczenie. Środki czyszczące, które wykorzystują do czyszczenia i czyszczenia są przeznaczone wyłącznie do jakości, specjalnie dobierane do czyszczonego materiału.

Tworzą jeden po sobie przyjemny zapach i odczucie czystości. Środki te są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, nie zalecają alergii ani podrażnień. 

Pranie ekstrakcyjne „zmiękcza” bród we wstępnej fazie oczyszczania, dodatkowo stabilizuje kolor, podstawowemu osadzaniu się brudu i wydłużaniu czasu, w którym materiał wygląda czysto. 

Charakterystyczne dla procesów zachodzących w procesie mycia higienicznego, pozbawiasz kanapę roztoczy oraz innych niepożądanych elementów. Wilgoć po praniu jest następnie odsysana przy pomocy profesjonalnego sprzętu, minimalizując czas schnięcia. Pranie tapicerki meblowej jest szybkie i skuteczne, dzięki czemu wygląda jak nowy.

Wielu klientów decyduje się na pranie tapicerki głównie z powodu plam szepczących kanapy, fotele lub narożniki. Samodzielne próby usunięcia plam za pomocą domowych środków czyszczących lub odplamiaczy nie zawsze są skuteczne. W ten sposób możesz uszkodzić meble tapicerowane.

Dlatego warto abyś skorzystał z usług profesjonalnego prania tapicerki. Pranie mebli tapicerowanych odbywa się za pomocą specjalnych środków czyszczących, które są bezpieczne dla delikatnych materiałów. Stosowane w tej procedurze środki czyszczące są bezpieczne dla środowiska i nie wydzielają szkodliwych substancji ani szkodliwych.

Krzesła tapicerowane, sofy i inne meble są bardzo delikatne w pielęgnacji. Aby przedłużyć żywotność mebli tapicerowanych, warto je regularnie czyścić. 

Znajdź nas na FB

Sprawdź ceny prania tapicerki meblowej w Luzinie i Bolszewie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *