Przejdź do treści
Home » Blog » Unikamy wyrzucania sof. Na czym polega pranie tapicerki meblowej? Gdynia!

Unikamy wyrzucania sof. Na czym polega pranie tapicerki meblowej? Gdynia!

Piękna sofa to wspaniały dodatek do salonu. Wygodny i piękny, często używany przez członków rodziny i gości. Czasami zdarzają się niepożądane zdarzenia – sok wylewa się na kanapę lub np. dziecko wyciera brudne ręce o kanapę. Moglibyśmy pomyśleć, że duże, trudne do usunięcia plamy są niemożliwe do usunięcia. Wydaje się, że jedyną opcją jest pozbycie się mebli. Musisz jednak wiedzieć, że czyszczenie tapicerki może uratować naszą ulubioną sofę!

Pranie kanapy Gdynia

Sama tapicerka zbiera bardzo dużo brudu i to nie tylko to, co obserwujemy „gołym okiem”. Przywierają do niej bakterie, roztocza i grzyby, które mogą powodować alergie. Zjedzone resztki jedzenia, kapiące napoje – wszystko to zanieczyszcza sofy i fotele. Co więcej, jeśli posiadamy zwierzęta – na tapicerce możemy również znaleźć sierść naszego pupila. Regularne mycie sofy zapewni jej dobry wygląd i pozbędzie się zarazków.

Pranie Karcher – sprawdzona metoda!

Nie da się wyprać sofy w Gdyni bez odpowiedniego wyposażenia. Odkurzacze mogą czyścić nie tylko powierzchnie, ale także powietrze, dzięki czemu są idealne dla alergików i właścicieli zwierząt. Większość ludzi błędnie myśli, że czyszczenie ekstrakcyjne jest tym samym, co czyszczenie parą. Jednocześnie są to dwa różne procesy czyszczenia. Główną różnicą jest temperatura używanej wody. Podczas ekstrakcji waha się od 30 do 50 stopni Celsjusza, a podczas czyszczenia parą waha się od 80 do 120 stopni Celsjusza.

W przypadku dywanów, dywaników i tapicerki czyszczenie parą nie jest najlepszą metodą, nie ma procesu płukania włókien, więc czyszczenie nie jest w 100% skuteczne. SzuruSzuru profesjonalnie wykona czyszczenie ekstrakcyjne, a my uratujemy Twoją sofę!

Jak wygląda proces czyszczenia?

Poszczególne etapy prania Karcher:

Dokładnie odkurzamy tapicerkę.
Usuwamy plamy i szorujemy powierzchnie.
Spryskujemy wstępnie, aby rozpuścić brud.
Czyszczenie podstawowe polega na spłukaniu tapicerki wodą za pomocą odsysacza Karcher ze specjalnym, bezpiecznym środkiem czyszczącym.
Płuczemy czystą wodą.

W urządzeniach marki Karcher poziom wody można kontrolować dzięki przezroczystemu wskaźnikowi w zbiorniku na wodę. Innowacyjnym rozwiązaniem w maszynach Karcher jest również funkcja WATER STOP, która automatycznie wyłącza turbinę w przypadku nadmiernego zanieczyszczenia wody.

Czyszczenie tapicerki Gdynia


Sprzątanie sofy w domu może być żmudne, czasochłonne, a efekt końcowy jest niezadowalający. Eksperci, którzy wiedzą, jak korzystać ze sprzętu Karcher, nie tylko nie uszkodzą Twojej sofy, ale sprawią, że będzie wyglądać świetnie.

sprawdź nasz cennik prania tapicerki meblowej w Gdyni.

Zobacz nasze realizacje na FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *